Драги осмаци, на сајту http://www.mpn.gov.rs/index.php у недељу 6.7.2014. можете да проверите у коју школу и на који образовни профил сте примљени тако што ћете у делу где пише „Упис у средње школе 2014/2015“ унети шифру.
Држимо вам палчеве!

ВАЖНО - ЗА УЧЕНИКЕ VIII РАЗРЕДА, ОБАВЕЗНО ПРОЧИТАЈТЕ!

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ
У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2014/2015.г.
УПИС ДЕЦЕ НА ПРИПРЕМНИ
ПРЕДШКОЛСКИ ПРОГРАМ

Упис првака

Од првог априла почињу тестирање и упис у I разред основне школе и трају до краја школске године.

Документација за јавну набавку Електричне енергије

Овде можете преузети PDF документа:

За ученике 8.разреда

За ученике 8.разреда

Драги осмаци,

ово су термини када ће наставници држати припремну наставу за полагање завршног испита. Видимо се!

Поштовани родитељи,

Сваког последњег радног дана у месецу можете доћи на индивидуални разговор код директорке школе, Мирјане Слобода, од 17 - 18сати, уз претходну најаву. Телефон: 011.72.46.244 Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА ШКОЛСКУ 2013/2014 ГОДИНУ И УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ 2014/2015.
1 Пробни завршни испит, комбиновани тест петак 09.05.2014. у 12 часова
2 Пробни завршни испит, српски језик и математика субота 10.05.2014. српски језик у 09:00, математика у 11:30 часова
3 Унос општих података и оцена 6. и 7. разреда   до 15.05.2014.
4 Пријављивање кандидата за пријемни испит (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит) субота, недеља, понедељак, уторак 24 - 27.05.2014.
5 Пријављивање ванредних ученика - старијих од 17 година за пријемни испит (детаљније обавештење у школским управама) понедељак, уторак 26. и 27.05.2014.
6 Пријемни испити за одељења у школама у којима се део наставе остварује на страном језику субота 31. 05.2014.
7 Пријемни испити у музичким и балетским школама четвртак, петак, субота 05, 06 и 07.06.2014.
8 Пријемни испити у уметничким школама ликовне области петак, субота, недеља 06, 07. и 08.06.2014.
9 Пријемни испит у Математичкој гимназији и математичким одељењима субота 07. 06.2014.
10 Пријемни испит за ученике са посебним спосбностима за физику недеља 08. 06.2014.
11 Пријемни испит у филолошким гимназијама и филолошким одељењима субота, недеља 07. и 08.06.2014.
12 Пријављивање ученика и подношење спортске документације у Спортској гимназији и одељењима за спортисте у гимназијама субота, недеља 07. и 08.06.2014.
13 Пријемни испит за обдарене ученике у рачунарској гимназији понедељак 09. 06.2014.
14 Пријављивање, у школским управама, ванредних ученика старијих од 17 година за упис у средњу школу понедељак - среда 02 - 11. 06.2014.
15 Прелиминарни резултати пријемног испита у математичким и филолошким одељењима, одељењу за ученике са посебним способностима за физику и за обдарене ученике у рачунарској гимназији среда најкасније до 11. 06.2014. у 7 часова
16 Прелиминарни резултати пријемног испита у уметничким и музичким школама четвртак најкасније до 12. 06.2014. у 7 часова
17 Подношење и решавање евентуалних жалби ученика на резултате пријемног испита (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит) четвртак најкасније 12. 06.2014. од 8 до 16 часова
18 Коначни резултати пријемних испита (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит) петак до 13. 06.2014. до 12 часова
19 Тест за проверу способности ученика обдарених за математику за 7 и 8 разред основне школе субота 14.06.2014.
20 Завршни испит - тест из српског (матерњег) језика понедељак 16.06.2014.
21 Завршни испит - тест из математике уторак 17.06.2014.
22 Завршни испит - комбиновани тест среда 18.06.2014.
23 Супервизија спровођења завршног испита од недеље до петака 15- 20.06.2014.
24 Преглед тестова и сукцесивно уношење резултата завршног испита од понедељка до петка 16- 20.06.2014.
25 Прелиминарни резултати завршног испита на нивоу школе   20.06.2014 до 20ч
26 Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у основним школама субота 21.06.2014. од 8.00 до 16.00 часова
27 Издавање потврда о броју освојених бодова на завршном испиту, у матичним основним школама, за ученике који су полагали пријемне испите   21. 06.2014.
28 Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у окружним уписним комисијама понедељак 23.6.2014 од 8.00 до 16.00 часова
29 Објављивање коначних резултата завршног испита четвртак 26.06.2014 до 20ч
30 Упис у школе у којима се полаже пријемни испит четвртак 26.06.2014 до 20ч
31 Унос података о оствареним бодовима на специјализованим пријемним испитима, за специјализована одељења која учествују у расподели (билингвална, спортска...). Унос врше средње школе. петак 27.06.2014.
32 Попуњавање и предаја листе жеља у основној школи и унос у базу података петак и субота 27. и 28. 06.2014. од 8.00 до 15.00 часова
33 Провера листе жеља од стране ученика у основним школама среда 02.07.2014. од 8.00 часова
34 Пријем жалби ученика на изражене жеље и уношење исправки среда 02.07.2014. од 8.00 до 15.00 часова
35 Објављивање званичне листе жеља ученика у основним школама, провера листе жеља на званичном и техничком сајту четвртак 03.07.2014. до 12 часова
36 Објављивање званичних резултата расподеле по школама и образовним профилима у основним школама недеља 06.07.2014. од 8 часова
37 Објављивање преосталих слободних места за упис у другом кругу недеља 06.02.2014. до 20 часова
38 Упис ученика у средње школе - први уписни круг, осим за ученике који су се уписали у школе за које се полагао пријемни испит понедељак и уторак 07. и 08.07.2014
39 Попуњавање и предаја листе жеља за други уписни круг понедељак 7. 07.2014. од 8 до 15 часова
40 Објављивање преосталих слободних места после другог уписног круга четвртак 10.07.2014 од 8 часова
41 Објављивање коначног распореда ученика по школама у другом уписном кругу четвртак 10.07.2014 од 8 часова
42 Упис ученика у средње школе - други уписни круг, осим за ученике који су се уписали у школе за које се полагао пријемни испит четвртак 10. 07.2014. од 8 до 15 часова