Министарство просвете, науке и технолошког развоја Школа домаћин: О.Ш.,,Скадарлија,,
Друштво педагога техничке културе Србије Место: Београд
датум: 26.03.2017.
ВРЕДНОВАЊЕ РЕЗУЛТАТА НА ОКРУЖНОМ(ГРАДСКОМ) ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА
ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА
ШКОЛСКЕ 2016/17. ГОДИНЕ
7. разред ДИСЦИПЛИНА: Практична израда по задатку
шифра ученика Презиме и име Школа Општина Ментор ОСВОЈЕНИ БОДОВИ УКУПНО (ТЕСТ + РАД) ПЛАСМАН
БОДОВАЊЕ ПРАКТИЧНОГ РАДА (ОБРАДА, КОНСТРУКЦИЈА, ЗАВРШНА ОБРАДА) УКУПНО ТЕСТ
А Б В Г Д Ђ Е
0 - 4 0 - 4 0 - 4 0 - 10 0 - 10 0 - 8 5 или 10 0 - 50 0 - 50 0 -100
  Думбеловић Гаврило Зага Маливук Палилула Костић Драган               46 43 89 1 место
  Хаднађ Ирена Раде Драинац Палилула Шипка Дражен                   0  
  Крстић Јована Раде Драинац Палилула Шипка Дражен               37 36 73  
  Бошковић Урош Ђура Јакшић Раковица Снежана Рашевић               28 35 63  
  Најдановић Милан Никола Тесла Раковица Сњежана Михајловић               34 38 72  
  Минић Филип Ђура Јакшић Раковица Снежана Рашевић               38 36 74  
  Брацика Ана Јован Миодраговић Врачар Радоје Ћеранић               27 44 71  
  Стаменковић Коста Јован Миодраговић Врачар Радоје Ћеранић               37 32 69  
  Ракочевић Милица Јован Миодраговић Врачар Љиљана Богдан               29 47 76 6 место
  Далибор Душић ОШМића Стојковић Гроцка Дејан Младеновић                 0  
  Никола Хинић ОШАлекса Шантић Гроцка Радмила Стојчетовић               33 31 64  
  Стефан Јовановић ОШМића Стојковић Гроцка Дејан Младеновић                 40 40  
  УНА АЋИМОВИЋ БРАНКО РАДИЧЕВИЋ Земун Јованка Вујаковић               31 41 72  
  МИРКО КНЕЖЕВИЋ БРАНКО РАДИЧЕВИЋ Земун Јованка Вујаковић               28 34 62  
  МАКСИМОВИЋ ЈАНА СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋ Земун Швабић Биљана               30 40 70  
  Марија Милетић ОШ ,,И. Г. Ковачоћ'' Звездара Небојша Дабић               29 39 68  
  Хана Никетић ОШ"Момчило Живојиновић" Младеновац                 26 42 68  
  Алекса Деспотовић ОШ"Момчило Живојиновић" Младеновац                 35 30 65  
  Селена Дедић ОШ"Момчило Живојиновић" Младеновац                 24 34 58  
  Јована Дукић Петар Петровић Његош Савски венац Биљана Божиноски Крстић               33 40 73  
  Марко Социо Петар Петровић Његош Савски венац Биљана Божиноски Крстић               33 37 70  
  Урош Оцокољић Војвода Радомир Путник Савски венац Нада Видаковић               25 27 52  
Павле Весић Дудовица Лазаревац Драгиша Бојанић 29 38 67
Милош Павловић Дудовица Лазаревац Рада Јоксимовић 0
Катарина Живковић Степојевац Лазаревац Драгана Пакић 0
0
Станковић Сара "22.октобар" Сурчин Жељен Шимшић 0
Стојиљковић Тијана "22.октобар" Сурчин Жељен Шимшић 0
Добриловић Анђела "Душан Вукасовић Диоген" Сурчин Ивана Василић 0
Шаламон Сенка ОШ "Јефимија" Обреновац Анка Петров 29 47 76 5 место
Вићентић Лука ОШ "Живојин Перић" Обреновац Љубица Милутиновић 28 40 68
Вјештица Ивона ОШ "Јефимија" Обреновац Анка Петров 27 43 70
Љамић Филип "Краљ Петар Први" Стари град Никић Славица 39 44 83 2 место
Врето Дино "Краљ Петар Први" Стари град Никић Славица 39 18 57
Голушин Александар "Дринка Пвловић" Стари град Мојсе Јонел 0
Неђић Лука Карађорђе Чукарица Зорица Теохаревић 28 47 75
Тодоровић Кристина Филип К. Фића Чукарица Надица Гавриловић 27 45 72
Цупара Вукашин Ђорђе Крстић Чукарица Иван Старчевић 21 40 61
Уна Драговић ОШ "Лаза Костић" Нови Београд Асен Стојов 30 42 72
Миа Ћаласан ОШ "Душко Радовић" Нови Београд Јелица Лазовић 32 40 72
Стојковић Мила ОШ "Доситеј Обрадовић" Вождовац Лидија Крсмановић 28 42 70
Минић Николета ОШ "Веселин Маслеша" Вождовац Слађана Матијашевић 32 45 77 4 место
Кољеншић Бранко ОШ"Јанко Веселиновић" Вождовац Саша Радовановић 34 48 82 3 место
Остојић Никола Павле Попов Барајево Танасковић 0
Шуша Теодора Сурчин 22 45 67
Митић Марија Сурчин 29 45 74
Мркић Катарина Сурчин 26 47 73
Матић Анђела Нови Београд 28 28