Школа домаћин: О.Ш.,,Скадарлија,,
  Место: Београд
датум: 26.03.2017.
ВРЕДНОВАЊЕ РЕЗУЛТАТА НА ОКРУЖНОМ(ГРАДСКОМ) ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА
ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА
ШКОЛСКЕ 2016/17. ГОДИНЕ
8. разред ДИСЦИПЛИНА: Примена електромагнета
шифра ученика Презиме и име Школа Општина Ментор ОСВОЈЕНИ БОДОВИ УКУПНО (ТЕСТ + РАД) ПЛАСМАН
ТЕХНИЧКА ДОКУМЕНТАЦИЈА ДЕМОНСТРАЦИЈА И ОДБАРА РАДА УКУПНО ТЕСТ
А Б В Г а б в г д ђ е ж з и ј к
0 - 2 0 - 4 0 - 2 0 - 2 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 5 0 - 5 0 - 50 0 - 50 0 -100
  Симеуновић Михаило Јован Ристић Палилула Цветковић Владимир                                 26 39 65  
  Скробо Маша Раде Драинац Палилула Шипка Дражен                                 33 31 64  
  Марковић Димитрије Иван Милутиновић Палилула Милена Лукић Дувњак                                     0  
  Ковачевић Марина Бранко Ћопић Раковица Станкић Гојко                                 32 38,5 70,5  
  Жикић Невена Бранко Ћопић Раковица Станкић Гојко                                 42 36,5 78,5  
  Дамјановић Василије Бранко Ћопић Раковица Шакић Драгана                                     0  
  Димитрије Малеванов Јован Миодраговић Врачар Драгиња Симић                                 17 29 46  
  РОГИЋ МИХАЈЛО ГАВРИЛО ПРИНЦИП Земун Споменка Бакмаз                                 45 43,5 88,5 4 место
  КАТАРИНА БУНДАЛО MAJKA JУГОВИЋА Земун АлександраВојновић                                 43 41 84  
  БОЈАНА БАРОШ MAJKA JУГОВИЋА Земун АлександраВојновић                                 48 46 94 1 место
  Вељко Ђуричић ОШ И. Г. Ковачић Звездара Н. Дабић                                 47 36 83  
  Милан Шарац ОШ ,, Ћирило и Методије'' Звездара Р. Вељковић                                 43 35 78  
  Алекса Тасић ОШ ,, Д. С. Лазаревић'' Звездара Н. Слимак                                     0  
  Јован Мосуровић ОШ"Момчило Живојиновић" Младеновац                                   35 37,5 72,5  
  Матеја Тошаковић ОШ"Момчило Живојиновић" Младеновац                                   28 38,5 66,5  
  Михајло Јанковић ОШ"Свети Сава" Младеновац                                   38 37,5 75,5  
  Лука Бошковић Петар Петровић Његош Савски венац Александар Ђурчилов                                 41 45,5 86,5 6 место
  Тодор Стоиљковић Петар Петровић Његош   Александар Ђурчилов                                 44 47 91 3 место
  Матеја Гајић Дуле Караклајић Лазаревац Крста Пашић                                     0  
  Вељко Митровић Дуле Караклајић Лазаревац Крста Пашић                                     0  
  Андреј Алексић Дуле Караклајић Лазаревац Крста Пашић                                     0  
  Николић Матеја "Вук Караџић" Сурчин Жаклина Милинковић                                 31 42 73  
Пајчин Марко "Вук Караџић" Сурчин Жаклина Милинковић 28 36 64
Гороња Бојан "22.октобар" Сурчин Жељен Шимшић 20 42 62
Стефановић Вук ОШ "Ј.Ј.Змај" Обреновац Лола Марковић 37 40 77
Ђорђевић Јелена ОШ "Живојин Перић" 0
Ђорђевић Јелена ОШ "Живојин Перић" Обреновац Љубица Милутиновић 50 25 75
Матија Јевтић Јосиф Панчић Чукарица Данка Петровић 42 32 74
Павле Обрадовић Уједињене Нације Чукарица Снежана Јоцић 39 35,5 74,5
Растко Дукић Јосиф Панчић Чукарица Данка Петровић 37 23,5 60,5
Лазар Савић ОШ "Ђуро Стругар" Нови Београд Милан Обрадовић 46 40 86
Трајковић Давид ОШ"Веселин Маслеша" Вождовац Милан Ракас 40 48 88 5 место
Вуловић Милутин ОШ ''Милан Ђ.Милићевић'' Вождовац Снежана Баљ 41 45 86
Ђорђевић Растко ОШ ''Милан Ђ.Милићевић'' Вождовац Зоран Роган 50 42,5 92,5 2 место