Министарство просвете, науке и технолошког развоја Школа домаћин: О.Ш.,,Скадарлија,,
Друштво педагога техничке културе Србије Место: Београд
датум: 26.03.2017.
ВРЕДНОВАЊЕ РЕЗУЛТАТА НА ОКРУЖНОМ(ГРАДСКОМ)ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА
ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА
ШКОЛСКЕ 2016/17. ГОДИНЕ
ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: РАКЕТНО МОДЕЛАРСТВО
шифра ученика Презиме и име Школа Општина Ментор СТАРТ МОДЕЛА УКУПНО 1+2 ТЕСТ ТЕСТ+РАД ПЛАСМАН
СТАРТ 1 СТАРТ 2 ,,ДОДАТНИ '' 1 ,,ДОДАТНИ '' 2 ,,ДОДАТНИ '' 3 УКУПНО 1 +2
0 - 60 0 -60        
  Мраовић Анђела 6 Васа Пелагић Палилула Богојевић Сузана             0   0  
  Делић Лана 6 Васа Пелагић Палилула Пеливановић С.             49 35 84  
  Јовановић Ана 6 Васа Пелагић Палилула Арсић Слободанка             25 33 58  
  Пантовић Павле 6 Франце Прешерн Раковица Душан Зарић             0   0  
  Миљић Драган 5 Франце Прешерн Раковица Душан Зарић             23 38 61  
Таушановић Марко 8 Франце Прешерн Раковица Душан Зарић             31 40,5 72  
  Анђела Бјелобаба ОШИлија Гарашанин Гроцка Виолета Марковић             13 30 43  
  Андреа Бјелобаба ОШИлија Гарашанин Гроцка Виолета Марковић             48 41 89  
  Михајло Станковић ОШИлија Гарашанин Гроцка Виолета Марковић             20 20 40  
  ДОЛАШ СОФИЈА 6
MAJKA JУГОВИЋА Земун АлександраВојновић             50 41 91 6 место
  МИЛАНА ЦАРИЋ 7 МИТРАЉЕТА Земун Шешељ Данило             47 50 97 2 место
  ВУКАШИН ТАДИЋ 6 ПЕТАР КОЧИЋ Земун Мирјана Кесић             45 39 84  
  Вук Вучић 6 ОШ"Свети Сава" Младеновац               37   37  
  Филип Стојковић 8 ОШ"Свети Сава" Младеновац               25 27 52  
  Урош Јанчески 7 ОШ"Свети Сава" Младеновац               42 27 69  
  Лазар Гајић 7 Петар Петровић Његош Савски венац Биљана Божиноски Крстић             13 35 48  
  Милош Живановић 7 Војвода Радомир Путник Савски венац Александар Павловић             31 43 74  
  Вукашин Загорчић 7 Војвода Радомир Путник Савски венац Александар Павловић             50 27 77  
  Лечић Вук 8 "Вук Караџић" Сурчин Жаклина Милинковић             48 37 85  
  Дракулић Никола 8 "22.октобар" Сурчин Весна Шимшић             13 41 54  
  Мајски Анђела 7 "Вук Караџић" Сурчин Жаклина Милинковић             45 44 89  
  Марјан Сара ОШ "Ј.Ј.Змај" Обреновац Драгана Благојевић             17 34 51  
  Димитријевић Бранислав ОШ "Дражевац" Обреновац Биљана Вучковић             15 45 60  
*додатни старт - НЕ САБИРА СЕ, ВЕЋ ОДЛУЧУЈЕ О ПРЕДНОСТИ ЗА ПЛАСМАН Јефтић Милица ОШ "Ј.Ј.Змај" Обреновац Лола Марковић 17 34 51
Савић Илија 8 "Краљ Петар Први" Стари град Милојевић Бранко 0 33,5 34
Рандић Павле 8 "Краљ Петар Први" Стари град Милојевић Бранко 0 38,5 39
Весић Алекса "Дринка Павловић" Стари град Рогач Перса 0
Лозанић Стефан 8 "Краљ Петар Први" Стари град Милојевић Бранко 0 0
Бјелић Станислава 8 "Дринка Павловић" Стари град Рогач Перса 0 0
Теодор Шешум 7 Руђер Бошковић Чукарица Весна Скендерија 47 48 95 4 место
Андреј Гргур 5 Уједењене Нације Чукарица Зоран Гргур 30 26 56
Петар Манојловић 8 Филип Кљајић Чукарица Светлана Блечић 47 38 85
Христина Антић 8 ОШ "Драган Лукић" Нови Београд Горана Паштар 46 38 84
Димитрије Матијашевић 8 ОШ "Јован Стерија Поповић" Нови Београд Наташа Јанковић/Алекса Вучићевић 46 39 85
Јована Бојанић 8 ОШ "Драган Лукић" Нови Београд Горана Паштар 50 47,5 98 1 место
Миливојевић Марко 8 ОШ ''Карађорђе'' Вождовац Гојко Јоцић 20 44 64
Анастасија Олуић 5 ОШ ''Војвода Степа'' Вождовац Оливера Матић 47 49 96 3 место
Никола Настасијевић 6 ОШ ''Војвода Степа'' Вождовац Оливера Матић 46 43 89
Илић Давид 5 Синиша Николајевић Врачар Зоран Лучић 36 46 82
Раца Софија7 Владислав Рибникар Врачар Биљана Цветковић 45 35 80
Костић Александра 7 Синиша Николајевић Врачар Зоран Лучић 50 40 90
Вуковић Филип 7 Иво Андрић Раковица Ненад Стамновић 28 22 50
Лековић Матија 7 Војвода Степа Вождовац Оливера Матић 50 44 94 4 место
Весић Алекса Дринка Павловић Стари град Перса Рогач 0 22 22
јовановић Матија 6 светозар милетић Земун Биљана Швабић 34 35 69