Министарство просвете, науке и технолошког развоја Школа домаћин: О.Ш.,,Скадарлија,,
Друштво педагога техничке културе Србије Место: Београд
датум: 26.03.2017.
ВРЕДНОВАЊЕ РЕЗУЛТАТА НА ОКРУЖНОМ(ГРАДСКОМ)ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА
ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА
ШКОЛСКЕ 2016/17. ГОДИНЕ
ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: АВИО МОДЕЛАРСТВО
шифра ученика Презиме и име Школа Општина Ментор СТАРТ МОДЕЛА РАД ТЕСТ ТЕСТ + РАД ПЛАСМАН
СТАРТ 1 СТАРТ 2 СТАРТ 3 ,,ДОДАТНИ '' 1 ,,ДОДАТНИ '' 2 УКУПНО 1 +2
0 - 20 0 -20 0 - 20      
  Обрадовић Филип 5 Васа Пелагић Палилула Минић Владимир 6 11 9       22 47 69  
  Личина Немања 6 Раде Драинац Палилула Шипка Дражен 20 20 20       50 39 89 4 место
  Костић Катарина 7 Васа Пелагић Палилула Стојановић Бранислав 11 9 12       27 32 59  
  Манојловић Александар Франце Прешерн Раковица Лела Минић 20 19 9       40 50 90 3 место
  Пушица Лазар Коста Абрашевић Раковица Милићевић Мирослава 3 1 0       3 39 42  
  Кукањац Бошко Франце Прешерн Раковица Лела Минић 20 8 6       28 48 76  
  Теодора Шарац ОШАлекса Шантић Гроцка Никола Прица 1 1 3       4 29 33  
  РИСТИЋ НИКОЛА 7 СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋ Земун Швабић Биљана 20 20 18       48 39 87 6 место
  MIA VANG 5 MAJKA JУГОВИЋА Земун Анђела Нешковић 10 3 3       13 36 49  
  ВИДАК НИКОЛА 7 СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋ Земун Швабић Биљана 11 20 20       42 50 92 1 место
  Тијана Савић 5 ОШ Драгојло Дудић Звездара А. И. Гријаковић 3 3 5       9 43 52  
  Никола Марић 5 ОШ Драгојло Дудић Звездара А. И. Гријаковић 4 0 0       3 47 50  
  Александар Петровић ОШ Драгојло Дудић Звездара А. И. Гријаковић 5 5 5       12 45 57  
  Вукота Илић 8 ОШ"Биса Симић" Младеновац   4 9 4       14 38 52  
  Марко Живковић 6 ОШ"Свети Сава" Младеновац   11 11 9       26 32 58  
  Давид Вићић 8 ОШ"Биса Симић" Младеновац   0 5 5       8 31 39  
  Лазар Бељин 7 Војвода Радомир Путник Савски венац Александар Павловић 1 2 3       5 32 37  
  Теа Тешић 7 Војвода Радомир Путник Савски венац Александар Павловић 1 0 3       3 32 35  
  Поповић Немања 8 "22.октобар" Сурчин Весна Шимшић 5 5 2       10 33 43  
  Митић Марко 8 "Вук Караџић" Сурчин Жаклина Милинковић 5 5 2       10 36 46  
  Никола Спасојевић 8 "Душан Вукасовић Диоген" Сурчин Ивана Василић 10 9 5       20 35 55  
  Гордић Арсеније ОШ "Јефимија" Обреновац Анка Петров 6 0 5       9 26 35  
  Шаиновић Филип ОШ "Ј.Ј.Змај" Обреновац Лола Марковић 1 2 4       6 43 49  
*додатни старт - НЕ САБИРА СЕ, ВЕЋ ОДЛУЧУЈЕ О ПРЕДНОСТИ ЗА ПЛАСМАН Милановић Дамјан ОШ "Јефимија" Обреновац Анка Петров 14 15 13 35 42 77
Иваниш Филип 8 "Стари град" Стари град Минић Лела 20 20 20 50 41 91 2 место
Стојковић Тара 5 "Дринка Павловић" Стари град Мојсе Јонел 1 3 3 6 29 35
Поповић Ања "Стари град" Минић Лела 0 0
Поповић Ања7 "Стари град" Стари град Минић Лела 20 20 20 50 38 88 5 место
Михајло Димић 8 Аца Милосављевић Чукарица Момчило Белопавловић 4 1 6 9 30,5 40
Огњен Штековић 7 Филип Кљајић Чукарица Александар Ђукић 3 12 9 20 44 64
Миљана Ћаћић 6 Филип Кљајић Чукарица Александар Ђукић 7 7 2 13 38 51
Немања Неагић 5 ОШ "Душко Радовић" Нови Београд Радмила Обрадовић 6 12 14 27 42 69
Маша Матијашевић 5 ОШ "Јован Стерија Поповић" Нови Београд Наташа ЈанковићВучићевић 11 10 12 27 49 76
Матеја Влаисављевић 8 ОШ "Младост" 8 Нови Београд С. Стајић Врачевић 9 12 9 25 46 71
Лазар Васовић 8 ОШ ''Веселин Маслеша'' Вождовац Добривој Цветковић 10 15 7 27 37 64
Лазар Матић 6 ОШ ''Војвода Степа'' Вождовац Оливера Матић 8 8 4 17 35 52
Милош Видљиновић 8 Милан Ђ.Милићевић Вождовац Снежана Баљ 5 4 5 12 38 50
Тасић Срећко 8 Синиша Николајевић Врачар Милан Ракић 8 0 20 23 48 71
Антић Филип 7 Владислав Рибникар Врачар Јован Милошевић 14 9 9 27 38 65
Ивановић Матија 6 Синиша Николајевић Врачар Зоран Лучић 2 8 10 17 35 52
Бакић Филип 7 Франце Прешерн Раковица Лепа Минић 20 17 19 47 34 81
Никачевић Јелена 7 Војвода Степа Вождовац Оливера Матић 8 7 8 19 43 62
Роман Перовић 7 Јован Миодраговић Врачар Љиљана Богдан 0 0