Министарство просвете, науке и технолошког развоја Школа домаћин: О.Ш.,,Скадарлија
Друштво педагога техничке културе Србије Место: Београд
датум: 26.03.2017.
ВРЕДНОВАЊЕ РЕЗУЛТАТА НА ОКРУЖНОМ(ГРАДСКОМ) ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА
ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА
ШКОЛСКЕ 2016/17. ГОДИНЕ
ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: БРОДО МОДЕЛАРСТВО
шифра ученика Презиме и име Школа Општина Ментор СТАРТ МОДЕЛА РАД ТЕСТ РАД+ТЕСТ ПЛАСМАН
СТАРТ 1 СТАРТ 2 ,,ДОДАТНИ '' 1 ,,ДОДАТНИ '' 2 ,,ДОДАТНИ '' 3 УКУПНО 1 +2
0 - 25 0 -25        
  Срзентић Михајло 5 Филип Вишњић Палилула Тодоров Сава 5 5         10 39 49  
  Симић Бојана 5 Васа Пелагић Палилула Минић Владимир 10 15         25 43 68  
  Ферковић Катарина 5 Раде Драинац Палилула Шипка Дражен 21 22         43 34 77  
  Јовановић Лазар 6 Коста Абрашевић Раковица Маријана Тошић 10 15         25 36 61  
  Вулетић Кристина 6 Коста Абрашевић Раковица Маријана Тошић 18 22         40 43 83  
  Дукић Илија 5 Никола Тесла Раковица Сњежана Михајловић 5 5         10 37 47  
  Лазар Анђелковић ОШАлекса Шантић Гроцка Радмила Стојчетовић 24 25         49 41 90 3 место
  Алекса Јовановић ОШМилоје Васић Гроцка Ана Најданов 15 16         31   31  
  Петар Савковић ОШИлија Гарашанин Гроцка Виолета Марковић 19 19         38 42,5 81  
  УРОШ ДУПЕР 8 ГАВРИЛО ПРИНЦИП Земун Рајковић Радисав 20 22         42 36,5 79  
  МАТЕЈА КЛАДАР 6 MAJKA JУГОВИЋА Земун Анђела Нешковић 18 10         28 35 63  
  АДАМОВИЋ АЛЕКСАНДРА 6 СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋ Земун Швабић Биљана 19 20         39 29 68  
  Катарина Андрејевић ОШ ,, Ћирило и Методије'' Звездара Р. Вељковић 5 10         15 36 51  
  Катарина Станковић ОШ ,, Ћирило и Методије'' Звездара Р. Вељковић 22 22         44 41 85 5 место
  Стефан Симић 7 ОШ"Свети Сава" Младеновац   19 24         43 21 64  
  Уна Максимовић 8 ОШ"Момчило Живојиновић" Младеновац   17 5         22 29 51  
  Тихомир Јовановић 6 ОШ"Милица Милошевић" Младеновац               0   0  
  Владимир Миликић 5 Војвода Радомир Путник Савски венац Александар Павловић 22 22         44 45 89 4 место
  Марко Пешић 5 Петар Петровић Његош Савски венац Биљана Божиноски Крстић 15 10         25 30 55  
  Теа Лекић 5 Креативно перо Савски венац Зорица Лековић 10 10         20 40 60  
  Шкундрић Емилија 7 "Вук Караџић" Сурчин Жаклина Милинковић 22 23         45 47 92 1 место
  Лечић Срна 5 "Вук Караџић" Сурчин Жаклина Милинковић 23 16         39 43 82  
  Чернош Андреј 5 "Душан Вукасовић Диоген" Сурчин Средоје Мишић 22 18         40 43 83 6 место
*додатни старт - НЕ САБИРА СЕ, ВЕЋ ОДЛУЧУЈЕ О ПРЕДНОСТИ ЗА ПЛАСМАН Калајџић Теодора ОШ "Јефимија" Обреновац Анка Петров 5 5 10 38 48
Маричић Марко ОШ "14. октобар", Барич Обреновац Славица Јосиповић 21 10 31 25 56
Ковачевић Лазар ОШ "Живојин Перић" Обреновац Љубица Милутиновић 5 17 22 35 57
0 0
Ковачевић Алекса 7 Ђура Даничић Вождовац Ново Стоканић 15 15 30 25 55
Миодраг Лука 7 Владислав Рибникар Врачар Биљана Цветковић 0 0
Ристановић Исидор "Стари град" Стари град Весковић Бојана 0 0
Фемић Ања 8 "Стари град" Стари град Весковић Бојана 10 21 31 40 71
Поповић Лука 8 "Дринка Павловић" Стари град Рогач Перса 22 5 27 43 70
Ристановић Исидор 8 "Стари град" Стари град Весковић Бојана 10 10 20 35,5 56
Урош Ђурковић Филип Кљајић Чукарица Надица Гавриловић 15 10 25 33,5 59
Лука Милановић 8 Јосиф Панчић Чукарица Мирослав Радић 10 10 20 29 49
Урош Ђукић 8 Уједињене Нације Чукарица Небојша Миленковић 15 16 31 33,5 65
Душан Тешић 6 ОШ "Драган Лукић" Нови Београд Бранислава Мандић 18 18 36 40 76
Филип Банковић 5 ОШ "Душко Радовић" Нови Београд Милорад Терзић 24 23 47 44 91 2 место
Никола Тошић 8 ОШ "Јован Стерија Поповић" Нови Београд Драган Крецуљ 0 0
Вучелић Ана 5 ОШ''Милан Ђ.Милићевић'' Вождовац Тони Миливојевић 15 16 31 35 66
Богојевић Лука 5 ОШ''Милан Ђ.Милићевић'' Вождовац Тони Миливојевић 17 21 38 38 76
Вулевић Валентина 6 ОШ''Веселин Маслеша'' Вождовац Слађана Матијашевић 16 10 26 40 66
0 0
0 0
Матић Јелена ИОП-2 Вук Караџић Сурчин Жаклина Милинковић 23 25 48 48
Лука Миздрак Владислав Рибникар Врачар Биљана Цветковић 15 23 38 20 58