Министарство просвете, науке и технолошког развоја Школа домаћин: О.Ш.,,Скадарлија,,
Друштво педагога техничке културе Србије Место: Београд
датум: 26.03.2017.
ВРЕДНОВАЊЕ РЕЗУЛТАТА НА ОКРУЖНОМ(ГРАДСКОМ)ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА
ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА
ШКОЛСКЕ 2016/17. ГОДИНЕ
ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: АУТО МОДЕЛАРСТВО
шифра ученика Презиме и име Школа Општина Ментор СТАРТ МОДЕЛА РАД ТЕСТ РАД+ТЕСТ ПЛАСМАН
СТАРТ 1 СТАРТ 2 ,,ДОДАТНИ '' 1 ,,ДОДАТНИ '' 2 ,,ДОДАТНИ '' 3 УКУПНО 1 +2
0 - 25 0 -25        
  Лекић Невена 8 Раде Драинац Палилула Шипка Дражен 21 23         44 33 77  
  Ристић Марко 6 Јован Поповић Палилула Лазаревић Весна 17 21         38 40 78  
  Лазић Младен 5 Филип Вишњић Палилула Сава Тодоров 23 23         46 24 70  
  Бошковић Павле 6 14.октобар Раковица Снежана Штиковац 19 21         40 30 70  
  Деспот Калина 5 14.октобар Раковица Снежана Штиковац 21 23         44 44 88 3 место
  Игић Урош 5 Никола Тесла Раковица Сњежана Михајловић 21 19         40 47 87 4 место
  Александар Ристић ОШМића Стојковић Гроцка Дејан Младеновић 21 19         40 45 85 6 место
  Катарина Пузовић ОШАлекса Шантић Гроцка Радмила Стојчетовић 21 23         44 27 71  
  Никола Душић ОШМића Стојковић Гроцка Дејан Младеновић 10 10         20 43,5 64  
  ДРАЖЕН ЈЕФТИЋ 8 ГАВРИЛО ПРИНЦИП Земун Рајковић Радисав 19 15         34 40 74  
  ЈАНКОВИЋ АЛЕКСА 7 СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋ Земун Швабић Биљана 19 17         36 48 84  
  ЛУКА КРКОВИЋ 6 СОЊА МАРИНКОВИЋ Земун Светлана Вучетић 23 23         46 40 86 5 место
  Лазар Вилимоновић ОШ ,,Д. Максимовић'' Звездара Љ. Димитријевић 25 23         48 27 75  
  Милица Ваневски ОШ ,, Ћирило и Методије'' Звездара Р. Вељковић 17 17         34 39 73  
  Божидар Стојић 6 ОШ"Свети Сава" Младеновац   15 0         15 26 41  
  Милица Милошевић 6 ОШ"Свети Сава" Младеновац   23 23         46 25 71  
  Алекса Вучковић 7 ОШ"Момчило Живојиновић" Младеновац   23 19         42 17,5 60  
  Михајло Поповић 5 Петар Петровић Његош Савски венац Александар Ђурчилов 21 10         31 40 71  
  Уна Жарковић 6 Креативно перо Савски венац Зорица Лековић 15 17         32 37 69  
  Дуња Ивановић 7 Креативно перо Савски венац Зорица Лековић 0 0         0 37 37  
  Нејчев Тамара 5 "Бранко Радичевић" Сурчин Славица Деспотовић 17 19         36 47 83  
  Јокић Ђорђе 5 "Вук Караџић" Сурчин Жаклина Милинковић 25 21         46 46 92 1 место
  Марковић Вељко 8 "Душан Вукасовић Диоген" Сурчин Ивана Василић 23 23         46 30,5 77  
одатни старт - НЕ САБИРА СЕ, ВЕЋ ОДЛУЧУЈЕ О ПРЕДНОСТИ ЗА ПЛАСМАН Ковачевић Катарина Живојин Перић Обреновац Славица Јосиповић 21 21 42 34 76
Рудоњић Невена ивојин Перић Обреновац Биљана Вучковић 10 10 20 28 48
Јовановић Марко ОШ "Живојин Перић", Стублине Обреновац Љубица Милутиновић 19 0 19   19
0   0
Лазаревић Ленка 8 "Стари град" Стари град Минић Лела 5 5 10 36,5 47
Ђунисијевић Ива 5 "Стари град" Стари град Минић Лела 21 21 42 39 81
Павловић Александар 5 "Дринка Павловић" Стари град Мојсе Јонел 23 17 40 29 69
Лили Миленковић 8 Уједињене Нације Чукарица Снежана Јоцић 23 17 40 34 74
Грујић Андреј 8 Јосиф Панчић Чукарица Данка Петровић 15 21 36 25 61
Марко Брзак 6 Филип Кљајић Чукарица Светлана Блечић 19 21 40 39 79
Данило Пешић 8 ОШ "Младост" Нови Београд Даника Пап 21 21 42 33,5 76
Стојчевић Бојан 5 ОШ ''Карађорђе'' Вождовац Милан Петковић 23 15 38 40 78
Томљеновић Филип 5 ОШ ''Карађорђе'' Вождовац Милан Петковић 17 17 34 39 73
Милићевић Ема 8 ОШ ''Бора Станковић'' Вождовац Војислав Ивковић 17 10 27 33 60
Мигрић Лана 5 Краљ Петар II Караџорџевић Врачар Вранешевић Никола 23 23 46 38 84
Пољак Миа 6 Синиша Николајевић Врачар Милена Ракић 23 25 48 28 76
Селаковић Исидора 6 Синиша Николајевић Врачар Милена Ракић 10 10 20 23 43
Јаковљевић Милоје 7 Владислав Николајевић Врачар Биљана Цветковић 23 23 46 22 68
Живковић Ана 7 Јован Миодраговић Врачар Љиљан Богдан 17 15 32 41 73
Куриџа Милица 7 Владимир Роловић Раковица Јасмина Новковић 23 23 46 37 83
Димић Светлана 7 Војвода Степа Вождовац Оливера Матић 15 21 36 42 78
Данић Алекса Драган Лукић Н.Београд 21 21 42 48 90 2 место
Ранковић Лазар Соња Маринковић Земун 23 21 44 38 82
Марко Јосиповић 40 40
0
0
Михајловић Бојана ИОП 2 10 23 0
Пајић Виктор ИОП 2 ура Јакшић 21 21 0
Катић Марко ИОП 2 Вук Караџић 21 23 0