Министарство просвете, науке и технолошког развоја Школа домаћин: О:Ш:,,СКАДАРЛИЈА,,
Друштво педагога техничке културе Србије Место: Београд
датум: 26.03.2017.
ВРЕДНОВАЊЕ РЕЗУЛТАТА НА ОКРУЖНОМ(ГРАДСКОМ) ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА
ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА
ШКОЛСКЕ 2016/17. ГОДИНЕ
5. разред ДИСЦИПЛИНА: Практична израда по задатку
шифра ученика Презиме и име Школа Општина Ментор ОСВОЈЕНИ БОДОВИ ПЛАСМАН
БОДОВАЊЕ ПРАКТИЧНОГ РАД (ОБРАДА, КОНСТРУКЦИЈА, ЗАВРШНА ОБРАДА) УКУПНО ТЕСТ УКУПНО (ТЕСТ + РАД)
А Б В Г Д Ђ
0 - 4 0 - 4 0 - 4 0 - 14 0 - 14 5 или 10 0 - 50 0 - 50 0-100
  Петровић Тамара Старина Новак Палилула Ивановић Борис 4 4 4 12 12 10 46 46 92  
  Радичевић Никола Јован Ристић Палилула Цветковић Владимир 4 4 4 10 14 10 46 49 95 IV
  Пантелић Вања Стеван Дукић Палилула Марија Јовановић 4 4 4 12 10 10 44 48 92  
  Михаиловић Анастасија Франце Прешерн Раковица Лела Минић 4 4 4 10 6 10 38 46 84  
  Јукић Алекса Ђура Јакшић Раковица Миланка Јојић 4 4 4 10 6 10 38 50 88  
  Глишић Теодора Франце Прешерн Раковица Лела Минић 4 4 4 12 14 10 48 47 95 III
  Милош Стаменковић Владислав Рибникар Врачар Ђура Пађан 4 4 4 12 10 10 44 46 90  
  Катанић Ђорђе Светозар Марковић Врачар Горан Танасијевић 4 4 4 5 6 10 33 36 69  
  Давид Дакић Владислав Рибникар Врачар Ђура Пађан 4 4 4 10 12 10 44 42 86  
  Николић Алекса ОШАлекса Шантић Гроцка Радмила Стојчетовић 4 4 4 7 10 10 39 48 87  
  Марко Каруповић ОШМића Стојковић Гроцка Дејан Младеновић 4 4 4 5 10 10 37 46 83  
  Ивона Чабаркапа ОШНикола Тесла Гроцка Вера Трендафилоски 4 4 4 10 12 10 44 46 90  
  УРОШ ГРБИЋ ГАВРИЛО ПРИНЦИП Земун Споменка Бакмаз 4 4 4 10 10 10 42 48 90  
  ТАМАРА КУРБАЛИЈА ГАВРИЛО ПРИНЦИП Земун Споменка Бакмаз 4 4 4 7 10 10 39   39  
  МАРКО ТОШЕВ РАДЕ КОНЧАР Земун Драгана Жаревац 4 4 4 5 10 10 37 47 84  
  Жарко Коровљев ОШ ,,Вељко Дугошевић'' Звездара Александра Радић 4 4 4 10 6 10 38 49 87  
  Хана Филиповић ОШ Јелена Ћетковић Звездара Драгана Жиловић 4 4 4 10 10 10 42 48 90  
  Андрија Јовановић ОШ Јелена Ћетковић Звездара Драгана Жиловић 4 4 4 10 6 10 38 45 83  
  Милица Радовановић ОШ"Момчило Живојиновић" Младеновац   4 4 4 14 10 10 46 48 94 V
  Младен Јовановић ОШ"Милица Милошевић" Младеновац   4 4 4 10 6 10 38 38 76  
  Кристина Марјановић ОШ"Коста Ђукић" Младеновац   4 4 4 14 6 10 42 35 77  
  Марина Ивановић Војвода Радомир Путник Савски венац Нада Видаковић 4 4 4 5 3 10 30 44 74  
  Софија Спахић Војвода Радомир Путник Савски венац Александар Павловић 4 4 4 5 6 10 33 43 76  
  Миона Вукадиновић Петар Петровић Његош Савски венац Биљана Божиноски Крстић 4 4 4 5 10 10 37 41 78  
  Маја Петровић Степојевац Лазаревац Рада Јоксимовић 4 4 4 10 10 10 42 49 91  
  Зорица Лековић Зорица Лековић                 0   0  
  Зорица Лековић Зорица Лековић                 0   0  
  Матеја Ђурђевић Степојевац Лазаревац Драгана Пакић 4 4 4 5 3 10 30 43 73  
  Младен Младеновић Дудовица Лазаревац Драгиша Бојанић 4 4 4 5 6 10 33 29 62  
  Накић Миа "Душан Вукасовић Диоген" Сурчин Ивана Василић 4 4 4 10 10 10 42 46 88  
  Рихлик Aна "Бранко Радичевић" Сурчин Славица Деспотовић             0   0  
  Јовановић Валентина "Вожд Карађорђе" Сурчин Небојша Гаровић 4 4 4 14 14 10 50 45 95 II
  Грбић Јана ОШ "14. октобар", Барич Обреновац Славица Јосиповић 4 4 4 5 10 10 37 46 83  
  Јовановић Тијана ОШ "Дражевац" Обреновац Биљана Вучковић 4 4 4 10 10 10 42 39 81  
  Николић Никола ОШ "Живојин Перић", Стублине Обреновац Љубица Милутиновић             0   0  
  Булатовић Сара "Краљ Петар Први" Стари град Никић Славица 4 4 4 5 10 10 37 40 77  
  Маџић Василија "Стари град" Стари град Весковић Бојана 4 4 4 12 10 10 44 43 87  
  Максимовић Анђела "Стари град" Стари град Весковић Бојана 4 4 4 5 6 10 33 40 73  
  Миленковић Стефан Јосиф Панчић Чукарица Васић Славољуб 4 4 4 14 6 10 42 48 90  
  Баша Елена Филип К. Фића Чукарица Јасмина Стојичић 4 4 4 5 6 10 33 40 73  
Бухач Ивана Филип К. Фића Чукарица Светлана Блечић 4 4 4 12 14 10 48 42 90
Ања Певац Јелица Миловановић Сопот 4 4 4 12 12 10 46 40 86
Лазар Стијовић Јелица Миловановић Сопот 4 4 4 10 6 10 38 37 75
Анђела Рутић Јелица Миловановић Сопот 4 4 4 10 10 10 42 37 79
Ана Мандић ОШ "Душко Радовић" Нови Београд Радмила Обрадовић 4 4 4 14 14 10 50 49 99 I
Милица Лучић ОШ "Краљ Александар Први" Нови Београд Н.Врцељ; Г. Марковић 4 4 4 12 12 10 46 48 94 V
Божо Комарица ОШ "Надежда Петровић" Нови Београд Драгољуб Цветковић 4 4 4 5 10 10 37 46 83
Гојковић Теодора ОШ "Јанко Веселиновић" Вождовац Дејан Јовановић 4 4 4 10 10 10 42 44 86
Тиодоровић Софиа ОШ "Јанко Веселиновић" Вождовац Дејан Јовановић 4 4 4 10 10 10 42 37 79
Радивојевић Стеван ОШ "Данило Киш" Вождовац Зоран Богатиновић 4 4 4 10 10 10 42 49 91
Михаиловић Катарина Кнез Сима Марковић Барајево Ранковић Горан 4 4 4 5 3 10 30 34 64
Спасојевић Ана Кнез Сима Марковић Барајево Ранковић Горан 4 4 4 5 6 10 33 34 67
Михаиловић Давид Павле Попов Барајево Танасковић Б. 4 4 4 5 10 10 37 47 84