Министарство просвете, науке и технолошког развоја
Друштво педагога техничке културе Србије Школа домаћин:  О.Ш.,,Скадарлија,,
Место: Београд
ВРЕДНОВАЊЕ РЕЗУЛТАТА НА ОКРУЖНОМ (ГРАДСКОМ) ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА  26.03.2017.
ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА
ШКОЛСКЕ 2016/17. ГОДИНЕ
6. разред ДИСЦИПЛИНА: Практична израда по задатку 
шифра ученика Презиме и име Школа  Општина Ментор ОСВОЈЕНИ БОДОВИ ПЛАСМАН УКУПНО (ТЕСТ + РАД)        
БОДОВАЊЕ ПРАКТИЧНОГ РАД (ОБРАДА, КОНСТРУКЦИЈА, ЗАВРШНА ОБРАДА)           УКУПНО ТЕСТ УКУПНО (ТЕСТ + РАД)
А Б В Г Д Ђ Е Ж З И Ј
0 - 4 1 - 4 2 - 4 3 - 4 0 - 14 0-4 0 - 4 0 - 4 0 - 4 0 - 4 5до 10 0 - 50 0 - 50 0-100 0 -100
Радојчић  Мина Синиша Николајевић Врачар Милена Ракић 4 4 4 3 3 2 4 0 3 3 5 35 34 69      
Максимовић Милка Свети Сава Врачар Јасминка Ристић 4 2 3 2 2 2 3 0 2 3 10 33 33 66      
Наумовски Анђела Владислав Рибникар Врачар Данијела Никић 4 4 3 3 3 4 4 4 4 3 10 46 37 83 II    
Дуганџија Никола Никола Тесла Гроцка Зорица Радивојевић 2 4 4 4 3 4 4 4 3 3 10 45 31 76      
Репановић Богдан Никола Тесла Гроцка Вера Трендафилоски 4 3 3 2 2 2 2 4 2 4 10 38 36 74      
Стаменковић Дуња Алекса Шантић Гроцка Гордана Јовановић 4 2 4 2 2 3 3 4 2 4 10 40 32 72      
Величков Иван Мајка Југовића Земун Анђела Нешковић 4 3 4 4 4 3 4 0 3 3 10 46 37 83 II          
Бабић Ивана Гаврило Принцип Земун Споменка Бакмаз 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 10 48 43 91 I    
Мацура Уна Светозар Милетић Земун Швабић Биљана 3 4 3 3 3 3 3 1 4 3 5 35 34 69      
Милинић Јован Марија Бурсаћ Звездара Н. Милутиновић 4 4 4 3 3 4 3 4 4 4 10 47 31 78      
Голубовић Борјана Старина Новак Палилула Александра И. Гријаковић 4 4 3 2 3 2 3 4 3 3 10 41 35 76      
Матић Марко Старина Новак Палилула Александра И. Гријаковић 4 4 3 2 3 3 3 0 3 4 10 39 38 77      
Рајић Јована 14.октобар Раковица Мирослава Павићевић 4 3 4 3 3 4 4 4 3 3 10 45 37 82 V    
Баралић Ања 14.октобар Раковица Снежана Штиковац 4 4 4 2 2 3 3 0 3 4 10 39 41 80      
Момчиловић Наталија  Васа Пелагић Палилула Богојевић Сузана 4 3 4 2 2 4 4 4 3 3 10 43 35 78      
Павковић Маша Ђура Јакшић Раковица Миланка Јојић 4 4 3 3 2 2 3 0 3 4 10 38 41 79      
Ангелов Анастасија Драгојло Дудић Звездара А. И. Гријаковић 4 4 4 2 3 3 3 4 3 4 10 44 31 75      
Симић Сара Д.С.Лазаревић Звездара Б. Крунић 4 4 3 2 2 2 3 4 3 4 10 41 33 74      
Максимовић Марија Момчило Живојиновић Младеновац   4 4 4 2 3 3 4 2 4 4 10 44 34 78      
Матејић Михајло Коста Ђукић Младеновац   3 4 4 2 1 3 3 0 4 3 5 32 35 67      
Миладиновић Лазар Биса Симић Младеновац                   0   0      
Миликић Милош војвода Радомир Путник Савски венац Дарија Страњина 4 3 3 2 3 3 3 0 3 3 10 37 36 73      
Домазет Тамара Петар Петровић Његош Савски венац Биљана Божиноски Крстић 4 4 3 3 3 3 4 0 3 4 10 41 26 67    
Социо Елена Петар Петровић Његош Савски венац Биљана Божиноски Крстић 3 4 3 3 3 2 3 0 3 2 10 36 28 64
Пакић Софија Дуле Караклајић Лазаревац Крста Пашић 4 4 3 3 3 5 4 0 3 3 10 42 36 78
0 0
Богуновић Јована Дуле Караклајић Лазаревац Крста Пашић 4 2 3 2 1 2 2 0 2 3 5 26 37 63
Ђукетић Иван Кнез Лазар Лазаревац Маријана Ненадовић 4 2 3 3 2 4 3 4 3 4 10 42 39 81 VI        
Станковић Сара 22.октобар Сурчин Жељен Шимшић 2 4 3 1 2 2 2 0 3 3 10 32 46 78
Стојиљковић Тијана 22.октобар Сурчин Жељен Шимшић 2 2 2 1 1 2 2 0 2 2 5 21 46 67
Добриловић Анђела Душан Вукасовић Диоген Сурчин Ивана Василић 4 4 3 3 3 4 3 4 2 3 10 43 37 80
Мирковић Емилија ОШ "Јефимија" Обреновац Тања Старчевић 2 4 4 3 3 3 4 4 4 4 10 45 28 73  
Војскић Јелена ОШ "Грабовац" Обреновац Дарко Бошковић 2 2 3 2 2 2 2 4 2 3 10 34 35 69  
Јовић Данило ОШ "14. октобар", Барич Обреновац Славица Јосиповић 2 4 3 2 2 3 3 4 3 3 10 39 22 61  
Младеновић Илија Краљ Петар Први Стари град Никић Славица 4 4 3 2 2 2 3 0 2 3 10 35 32 67  
Милорадовић Искра Бела Дринка Павловић Стари град Петровић-Брашњовић Мирјана 2 3 3 2 2 3 3 4 3 3 10 38 28 66  
Марковић Огњен Дринка Павловић Стари град Петровић-Брашњовић Мирјана 4 4 3 2 3 4 4 4 3 4 10 45 38 83  IV  
Mиленковић Стефан Јосиф Панчић Чукарица Дејан Илић 0 0        
Бухач Ивана Филип Кљајић Чукарица Светлана Блечић 0 0
Баша Елена Филип Кљајић Чукарица Светлана Блечић 0 0
Симић Иван Јелица Миловановић Сопот 0 0
Недељковић Анђела Јелица Миловановић Сопот 0 0
Милош Рутић Јелица Миловановић Сопот 0 0
Маја Мојашевић ОШ "Борислав Пекић" Нови Београд Јелена Јоксимовић 2 4 4 4 4 3 4 4 3 4 10 46 25 71
Марија Чобановић ОШ "Душко Радовић" Нови Београд Јелица Лазовић 2 4 4 2 2 2 3 4 3 4 10 40 35 75
Марта Крсмановић ОШ "Младост" Нови Београд С. Стајић Врачевић 2 3 4 1 1 2 4 0 3 3 10 33 38 71
Стаменић Павле ОШ "Бранислав Нушић" Вождовац Наташа Јанковић 2 2 4 3 2 3 3 4 4 3 10 40 40 80
Милић Вељко ОШ"Васа Чарапић" Вождовац Славица Митровић 2 4 3 2 1 2 2 4 3 3 10 36 32 68
Алексић Нађа ОШ "Веселин Маслеша" Вождовац Слађана Матијашевић 2 4 4 3 3 4 3 0 2 3 10 38 33 71
Спасић Емилија Кнез Сима Марковић Барајево Јојић 2 4 4 4 4 3 3 4 4 4 10 46 33 79
Бошковић Катарина Кнез Сима Марковић Барајево Недељковић 4 2 3 2 1 2 2 0 2 4 10 32 30 62
Пантић Стефан Павле Попов Барајево Танасковић 0 0
Штековић Јелена Филип Кљајић Чукарица 2 4 2 2 2 2 3 4 3 3 10 37 29 66
Ђорђевић Милица Филип Кљајић Чукарица 2 3 4 2 2 4 3 4 3 4 10 41 36 77
Димитрић Анастазија  Мика Антић 2 3 4 4 4 4 4 4 4 4 10 47 47
0 0
0 0
0 0
ИОП 0 0
Здравковић Михајло Алекса Шантић 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 10 30 30
Андрејевић Катарина Ћирило и Методије 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 10 30 30