Print this page
среда, 10 април 2013

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Оцените садржај
(6 Гласови)

ПОНОСНИ СМО НА СВЕ НАШЕ УЧЕНИКЕ, И ОВОМ ПРИЛИКОМ МОРАМО ДА ИЗДВОЈИМО ОНЕ КОЈИ СУ ПОСТИГЛИ УСПЕХ НА СВИМ НИВОИМА ТАКМИЧЕЊА ИЗ СВИХ ПРЕДМЕТА

ШКОЛСКА 2012-2013 ГОДИНА

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

ЧЕСТИТАМО НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА!!!!

СРПСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење

Књижевна олимпијада

  • Теодора Бошковски 8-1 – 1.место

Језичка култура

  • Олга Јокић 5-2 – 3.место
  • Миљана Марић 6-2 – 1.место
  • Ксенија Миљевић 6-1 – 3.место
  • Тијана Чичковић 8-1 – 1.место

Градско такмичење

  • Теодора Бошковски 8-1- 1.место, пласман на републичко такмичење

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење

  • Марина Мирчевић 8-3 – 1.место, пласман на градско такмичење
  • Јована Турудић 8-2- 2.место, пласман на градско такмичење
  • Наталија Миленковић 8-1- 3.место

ГЕОГРАФИЈА

Општинско такмичење

  • Ленка Даниловић 7-1 – 3.место
  • Филип Цветковић 7-1- 3.место
  • Ана Ђолић 8-1- 2.место, пласман на градско такмичење

ФИЗИКА

Општинско такмичење

  • Филип Цветковић 7-1- 1.место
  • Николетић Анамарија 8-2 – 2.место
  • Филип Миљевић 6-1- 3.место
  • Миљана Марић 6-2- 3.место
  • Лука Костов Дрндарски 6-2- похвала
  • Алекса Петровић 6-2- похвала

Градско такмичење

  • Миљана Марић 6-2 – 1.место. пласман на републичко такмичење
  • Филип Миљевић 6-1 -2.место
  • Филип Цветковић 7-1- 3.место
  • Анамарија Николетић 8-2 –3.место, пласман на републичко такмичење

БИОЛОГИЈА

Општинско такмичење

  • Марија Рудић 5-1 – 2.место
  • Поповић Катарина 5-2 – 2.место
  • Јулија Шкеровић 6-2 – 1.место
  • Дуња Марковић 6-2 – 2.место
  • Милица Дробни 6-3 – 3.место
  • Дуња Смиљанић 6-3 – 3.место
  • Богдан Стојановић 6-3 -3.место
  • Унчанин 8-1 – 1.место

ХЕМИЈА

Општинско такмичење

  • Анамарија Николетић 8-2 – 1.место
  • Луција Бакрач 7-1- 2.место
  • Крста Банковић 7-1 – 3.место
  • Коста Маринковић 7-1 – 3.место
  • Алекса Пауновић 7-1- 3.место
  • Градско такмичење
  • Анамарија Николетић 8-2 – 1.место

ИСТОРИЈА

Општинско такмичење

  • Матија Гвозден 7-2 -2.место
  • Вук Росић 8-1 – 1.место
  • Тијана Чичковић 8-1 – 1.место
  • Душан Јаничић 8-1 -1.место
  • Нада Тошић 8-2 -1место
  • Иван Емануил Јанис 8-1 – 2.место

ПРИЈАТЕЉИ ДЕЦЕ

  • Леа Миленковић 5-1 – 2.место за литерарни рад
  • Боравак, најлепши експонат на новогодишњем вашару – 3.место
  • Боравак, најлепши штанд на новогодишњем вашару – 3.место
  • Зорица Вуковић – Такмичење у дугим драмским формама – 3.место и специјална награда за кореографију, оделење 5/1

МУЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Општинско такмичење

  • Урош Николић 6-2 -1.место
  • Наталија Миленковић 8-1 – 1.место
  • Наталија Миленковић 8-1 и Ана Ђолић 8-1 – 1место
  • Василиса Пјевовић 3-2 -2.место
  • Теодора Тодоров 5-1 – 2.место
  • Анђела Јанковић 6-1 – 2.место
  • Ана Ђолић 8-1 – 2.место
  • Немања Белић 2-1 – 3.место
  • Ивана Ђуричковић 4-3 -3.место
  • Наталија Станковић 5-2 -3.место|

Градско такмичење – специјална награда жирија за уметнички дојам, ван конкуренције

  • Урош Николић 6-2
  • Наталија Миленковић 8-1
  • Наталија Миленковић 8-1 и Ана Ђолић 8-1

МАТЕМАТИКА

Општинско такмичење

  • Стефан Бранковић 3-1 – 1.место
  • Марковић Марко 5-2 -3.место, пласман на градско такмичење
  • Возлић Максим 5-2- похвала
  • Огњен Живковић 5-2- похвала
  • Павле Стевановић 6-1- 2.место, пласман на градско такмичење
  • Никола Смоловић 6-2- 3.место, пласман на градско такмичење
  • Лука Костов Дрндарски 6-2-3.место, пласман на градско такмичење
  • Нина Ђерић 6-1, похвала
  • Филип Цветковић 7-1- похвала
  • Јелена Вукајловић 7-1-похвала
  • Анамарија Николетић 8-2-похвала, пласман на градско такмичење

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Општинско такмичење

Фудбал

  • 7.и 8. разред ,девојчице – 2.место
  • 5.и 6. Разред, девојчице – 2.место
  • 5. и 6.разред, дечаци – 2.место

Кошарка

  • 7.и 8. разред , девојчице – 2.место
  • 5.и 6.разред, девојчице, 2.место
  • 7.и 8.разред, дечаци – 3.место

Одбојка

  • 5.и6.разред, дечаци – 2.место

Градско такмичење

Пливање

  • Наталија Марин 8-3 – 1.место

БИОЛОГИЈА

Републичко такмичење

  • Марко Унчанин 8/1 – 3.место

ИСТОРИЈА

Републичко такмичење

  • Душан Јаничић 8/1 – 3. место

ХЕМИЈА

Републичко такмичење

  • Анамарија Николетић 8/2 – 3. место

 

Прочитано 2053 пута