Обавештење

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/192
четвртак, 15 мај 2014

НАШИ ЂАЦИ У ПАРИЗУ

(1 Глас)

У оквиру секције Клуб за Уједињене нације, наставница Маја Марјановић Смиљанић је са 10 ученика наше школе, за време Ускршњег распуста од 17.до 25.4.2014. била у стручној посети Међународном центру УН у Бечу, УНЕСКУ и Паризу.

Циљ овог путовања је био упознавање младих са системом УН и Светском баштином, кроз стицање нових сазнања и личних искустава.

Том приликом обишли су Беч, Салцбург, Париз, Дизниленд, Версај и Старзбург. Посетили су пуно знаменитости (Ајфелова кула, Лувр, крстарење Сеном...), а најјачи утисак оставио им је Дизниленд.

{gallery}192{/gallery}