четвртак, 19 мај 2016

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ЗА ШКОЛСКУ 2015/2016.ГОДИНУ

Оцените садржај
(5 Гласови)

СА ПОНОСОМ ВАМ ПРЕДСТАВЉАМО РЕЗУЛТАТЕ ТАКМИЧЕЊА  ЗА ШКОЛСКУ 2015/2016.ГОДИНУ OШ „СКАДАРЛИЈА“

 


Предмет

Име и презиме детета

Општинско такмичење

Градско такмичење

Републичко такмичење

Физика

Милош Тадић 6-1
Бранковић Стефан 6-1
Алекса Турудић 6-1
Лана Ђоковић 6-3
Никола Ристановић 7-2
Даница Ивковић 8-1
Растко Пауновић 8-1

3.место
1.место
3.место
3.место
2.место (пласман на градско)
1.место
Похвала (пласман на градско)

1.место
3.место (пласман на републичко)
2.место(пласман на републичко)
2.место(пласман на републичко)
похвала

3.место

Енглески језик

Ана Париповић 8-2

3.место

3.место(пласман на републичко)

 

Француски језик

Олга Јокић 8-2
Сара Ећимовић 8-3
Јован Реб 8-3

3.место
3.место
3.место

3.место (пласман на републичко)

 

Српски језик

Олга  Јечменица 5-1
Иван Покорник 5-2
Василије Вулетић 6-1
Лена Ранковић 7-1

2.место
3.место
2.место
2.место

2.место

3.место

 

Историја

Олга Јеменица 5-1
Симонида Јекић 5-2
Василије Вулетић 6-1
Младен Ратковић 7-3
Марко Марковић 8-2

2.место
3.место
2.место
3.место
3.место

 

 

Математика

 

 

 

 

Александар Бранковић 3-1
Миа Мартиновић 3-1
Јана Ђукић 3-1
Милошевић Милица 4-1
Андреј Томић 4-1
Иван Покорник 5-2
Маринковић Лазар 5-1
Симонида Јекић 5-2
Бранковић Стефан 6-1

2.место
2.место
3.место
1.место
2.место
3.место
3.место
3.место
1.место

 

 

 

 

1.место

 

 

 

 

3.место

Мислиша Бранковић Владимир 3-1
Иван Покорник 5-2
3.место
2.место
   

Биологија

Иван Покорник 5-2
Симонида Јекић 5-2
Никола Дробни 5-2

1.место
1.место
3.место

3.место
2.место

 

ТиО

Макс Матутиновић 5-1
Немања Белић 5-1
Олга Јечменица 5-1
Николина Јовановић 5-1
Софија Виловски 5-1
Лазар Маринковић 5-1
Ања Рогановић 5-1
Вито Дамјановић 5-1

 

 

1.место

 

 

2.место

Пласман на републичко

 

Музичко васпитање

Марко Спасић 5-2
Софија Виловски 5-1
Маргарета Хрјешик и Исидора Вукашиновић 7-1
Немања Белић 5-2
Дуња Ивановић 2-3
Василиса Пјевовић 6-2
Теодора Тодоров 8-1
Сара Ећимовић 8-3

1.место
1.место
1.место

2.место
2.место
2.место
2.место
2.место

1.место
1-место
1.место

 

Ликовна култура

Биљић Тара 2-3
Бранковић Владимир 3-1

3.место
2.место

 

 

Физичко васпитање

Фудбал, девојчице 5. и 6. Р
Кошарка, девојчице, 5.и6.р
Кошарка, дечаци, 5.и 6.р
Одбојка, дечаци, 7.и8.р
Одбојка, девојчице, 7.и 8.р

1.место
3.место
3.место
2.место
1.место

 

 

Црвени крст

Елена Ђорђевић, Коча Стојиљковић, Огњен Медурић, Милица Милошевић и Соња Младеновић 4-1

 

3.место

 

 

Шах

Анастасија Вујановић 2-2

 

1.место

 

Хемија

Милан Стевановић 7-2 и Страхиња Цветковић 7-2 

3.место    
Прочитано 1463 пута
Више у овој категорији: « НЕ НАСИЉУ У ШКОЛИ ЛЕГО ТАКМИЧЕЊЕ »