Print this page
петак, 20 мај 2016

ЛЕГО ТАКМИЧЕЊЕ

Оцените садржај
(3 Гласови)

Дана 20.5.2016.у нашој школи први пут је одржано ЛЕГО такмичење, на иницијативу ђака Мачкашки Чедомира 8-1.

Стручну помоћ пружили су нам из лего друштва „Скоцкани“. Учествовало је 102 ђака, који су чинили 23 екипе. Ученици су имали задатак да за 3 минута направе што вишу стабилну кулу. Сви су се трудили, али су најбољи били „Четири лего робота“ са 141 cm од млађих и „Коцкаши“ са 124 cm од старијих разреда. Њих очекују награде, које ће добити на Дану школе.

  1. ВАТРЕНИ СЛАГАЧИ 
    (Страхиња Белић, Тара Биљић, Лана Лој
    oвић, Гала Дамјановић,Огњен Пиваш 2-3) – 78cm
  2. ЛЕГО МАЈСТОРИ
    (Един Иброли, Стефан Марић, Лука Ивановић и Матеја Тодоровић 2-3)
    – 51cm
  3. BUGATTI CHIRON
    (Ања Новаковић, Вук Марковић, Немања Маљковић, Марко, Матија Поповић 2-3) – 80cm
  4. ЛЕГОЛАДИЦЕ
    (Миа Филиповић, Николина Вишић 2-3)
    – 75cm
  5. ЛЕГО ЗМАЈ
    (Лара Мијачић, Павле Љубисављевић, Анђелина, Миа, Теодора, Матеја Каранац  3-2)
    - 95cm
  6.  ДИВЉЕ МАЧКЕ
    (Софија Живоиновић, Емилија Ракић, Миа Мартиновић и Марија Пејовић 3-1)
    - 76cm
  7. САРМА
    (Виктор Анђелковић, Марко Сошић, Бошко ПОповић, Огњен Бркић 6-3, Немања Белић 5-2)
    – 121cm
  8. ЦАРЕВИ
    (Алекса Мохора, Денко Бећировић, Немања Ристовић, Вук Матеја Цатић 6-2)
    - 119cm
  9. КОЦКАШИ
    (Видан Јаковљевић 4-1, Гвозден Јаковљевић, Турудић Алекса, Тадић Милош 6-1)
    - 124cm
  10. ЧЕТИРИ ЛЕГО РОБОТА
    (Огњен Ручнов, Влада Сошић, Владимир Радић, Марко Мудрић 2-1)
    - 141cm
  11. ЗЛАТНА ЛЕГО КОБРА
    (Михајло Петровић, Растко Вуковић, Огњен Петровски и Стефан Манојлов 2-1)
    – 61cm
  12. ЛЕГО ЗВЕЗДЕ
    (Мила Флиповић, Јелена Митровић, Јелена Марковић, Јана Петровић 2-1)
    - 85cm
  13. ВАТРЕНИ ЛАВОВИ
    (Војин Буквић, Вукашин Обрадовић, Павле Анђелковић, Вук Костић, Андрија Мараш 3-1)
    – 88cm
  14. ЛЕГО СВЕТ
    (Миа
    Мартиновић, Јана Ђукић, Софија Петровић, Никола Јовановић, Лазар Вјештица 3-1) – 79cm
  15. DARK DRAGON
    (
    Николина Јовановић, Софија Недељковић, Лазар Маринковић, Макс Матутиновић и Душан Стаменковић 5-1) – 70cm
  16. FAST AND FURIOUS
    (Огњен Медурић, Коча Стоиљковић, Лука Доманџић и Јован Ступар 4-1)- 110cm
  17. СУПЕР ДЕВОЈКЕ
    (Елена Ђорђевић, Амели Годи, Миона Кузмановић ,Соња Младеновић 4-1)
    -125cm
  18.  MINECRAFT
    (Вања Стаматовић , Гаврило Бајовић , Тара Боснић терули, Никола, Јана Радованић 2-2)
    – 72cm
  19. INJUSTICE
    (Леонора Лековић, Јана Лапић, Филип Шпорчић, Павле Перишић, Тадија Илић 2.-2)
    - 64cm
  20. БЕЛИ АНЂЕЛИ
    (Анастасија Вујановић, Бојана Домазет, Лука Ћалић и Душан Младеновић 2-2)
    - 84cm
  21. СУПЕР ПЕТИЦЕ
    (Нађа Поповић 1-1, Дрина Ивошевић 1-1, Ања Милутиновић 1-2, Мила Јовановић 1-1, Арсеније Голић 1-1)
    – 46cm
  22. ЛЕГО СИТИ 
    (Адам Омар Галал, Матео Коко 2-3)
    - 85cm
  23. ПЕТ ЛЕГО ВОРИОРА
    (Иван Покорник, Јован Марјановић и Никола Дробни, Лука Крчмаричић  5-2 и Бранко Блажевић 4-2)
    - 100cm
Прочитано 664 пута