уторак, 24 мај 2016

Старији – млађима на дар

(1 Глас)

Старији – млађима на дар је традиционална представа, која је намењена уиченицима од првог до четвртог разреда.

Представу припрема наставница српског језика Дајана Дашић. Ове године је радила са одељењем петим-два и одељењем осмо-један.

Шаролику бину су испуњавали акорди песме Марка Спасића ,,Тамо далеко``, иначе победника ,,Златне сирене`` уз пратњу на клавиру нааставнице Јелене Јојић. Урош и Раша-осмаци- дивни кловнови засмејавали су малишане до суза. Уз акорде и песму ,,За Београд`` коју су извеле Теодора из VIII1 и Јелена из V2, ученици су уживали у скечу ,,Кирија``, Бранислава Нушића.

А све то не би било ни приближно добро да нисмо имали најбољу техничку подршку Чедомира Мачкашког, ученика VIII1.
Када су се светла у сали упалила, громогласни аплауз и узвици одушевљења испратили су учеснике представе.

Симонида Јекић, V2