понедељак, 11 март 2019

Резултати са такмичења

Оцените садржај
(3 Гласови)

ПРЕДМЕТ

ИМЕ ДЕТЕТА

ОПШТИНСКО

ГРАДСКО

РЕПУБЛИЧКО

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

Симонида Јекић 8-2
Симона Ђоковић 8-1

3.место
3.место

3.место

 

ФИЗИКА

Бранковић Владимир 6-1

Марија Михајловић 6-2
Лојовић Андреј 7-1
Лазар Маринковић 8-1

1.место (100 бодова)
2.место
2.место
2.место

1.место

1.место

3.место

1.место

2.место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Симонида Јекић 8-2

2.место

/

/

ИСТОРИЈА

Никола Ђорђевић
Марко Џолић 5-2
Вито Дамјановић 8-1 (мах бодова)
Ања Рогановић 8-1

1.место
3.место
1.место
1.место

2.место

2.место

ГЕОГРАФИЈА

Андреј Лојовић 7-1
Никола Ђорђевић 7-2

1.место
2.место

1.место
3.место

 

МАТЕМАТИКА

Смиљанић Угљеша 3-3
Јелена Лазаревић 3-1
Ана Лазаревић 3-1
Софија Короткаја 3-1
Никола Амповски 3-1
Ребека Ражнатовић 3-2
Смоловић Лука 4-1
Хана Хуберт 4-3
Реља Пејовић 4-3
Лара Пејовић 5-1
Владимир Бранковић 6-1
Марија Михајловић 6-2
Александар Бранковић 6-1
Лазар Маринковић 8-1

1.место
3.место
Похвала
Похвала
Похвала
Похвала
1.мести
3.место
Похвала 
1.место
1.место
1.место
2.место
3.место

 

 

 

 

 

2.место
1.место
2.место

 

 

 

 

 

3.место
Похвала 

СРПСКИ ЈЕЗИК

Никола Ђорђевић 7-2
Ања Рогановић 8-1
Милица Тадић 8-1
Лара Пејовић 5-1
Гаврило Бајовић 5-2
Вук Марковић 5-3
Андреј Лојовић 7-1
Олга Јечменица 8-1
Емилија Ракић 6-1
Марија Михајловић 6-2
Никола Ђорђевић, литер.конкурс
Арсеније Арсић 8-3, рецитатори

2.место
3.место
3.место
2.место
1.место
2.место
2.место
3.место
1.место
2.место
3.место
3.место

2.место

2.место

1.место
2.место

3.место

Похвала 

БИОЛОГИЈА

Симонида Јекић 8-2

2.место

2.место

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА

Богдан Белић 2-2
Јана Петровић 5-1
Страхиња Белић 5-3
Анастасија Вујановић 5-2
Гаврило Бајовић 5-2
Павле Перишић 5-2
Соња Младеновић 7-1
Вида Марјановић 8-1
Марко Госта 7-2
Марко Спасић 8-2
Маја Јовановић 8-2
Дора Вранковић 7-1
Дора Вранковић и Соња Младеновић 7-1
Маја Јовановић и Марко Спасић 8-2

1.место
2.место
1.место
2.место
2.место
2.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место

3.место

 

 

 

1.место

 
1.место
1.место
1.место

 

/

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Кошарка-НемањаБелић 8/1, Лазар Маринковић 8/1, Андреј Јанковић 8/3, Андрија Јеремић 8/2, Андрија Кујунџић 7/1, Огњен Медурин 7/1, Лав Возлић7/2, Урош Малешић 7/, УгљешаМартиновски 7/1

3.место

 

 
Рукомет -Огњен Пиваш 5/3, Павле Анђелковић 6/1, Андрија Мараш 6/1, Вукашин Обрадовић 6/1, Марко Петровић 5/3, Тадија Илић 5/2, Гаврило Грујић 6/2 и Матеја Каранац 6/2.

2.место

   
Рукомет -Милош Милошевић 8/1, Немања Белић 8/1, Лазар Бојић 8/1, Лазар Маринковић 8/1, Арсеније Арсић 8/3, Андрија Јанковић 8/1, Лав Возлић 7/2, Угљеша Мартиновски 7/1, АндријаКујунџић 7/1.

1.место

   
Пливање
МиаРосићМанола, 6/2,пливала је 50м краул
  1.место  
Џудо- Аљоша Мрдаковић   3.место 3.место
Mали фудбал
Бојић Лазар,Арсеније Арсић, Бајић Алекса, Новески Јован, Милош Милошевић, Лазар Маринковић, Возлић Лав, Лалошевић Лазар.

2.место

   
Одбојка
Јелена Стевановић, 8/2;Милица Тадић, 8/1;Ања Рогановић, 8/1;Дарија Бојић,7/2; Миња Дракуловић,7/2; Милица Радовановић 7/2.

1.место

   
Староградске олимпијске игре      
Одбојка -ТадићМилица, СтевановићЈелена, РогановићАња, БојићДарија, Радовановић Милица, Дракуловић Миња, Бојић Лазар,
Спасић Марко, Леон Дрндарски Костов

1.место

   
Мали фудбал - Арсеније Арсић, Бајић Алекса, Новески Јован, Милош Милошевић, Маринковић Лазар, Возлић Лав, Лалошевић Лазар 3.место    
Кошарка - Бели Немања, Бојић Лазар, Александар Нам, Леон Дрндарски Костов, Кујунџић Андрија) 1.место    

ШАХ

Екипно:
Maрко Париповић 6/2
Гаврило Грујић 6/2
Никола Јовановић 6/1
Хана Хуберт 4/2
Дуња Бајовић 3/2
Угљеша Смиљанић 3/1
Ивошевић Дрина 4.разред
Вујановић Анастасија 5.разред

 

1.место

/

/

Прочитано 303 пута