Print this page
среда, 23 мај 2012

Ево зашто је ОШ СКАДАРЛИЈА НАЈБОЉА

Оцените садржај
(4 Гласови)

Наши ђаци освојили су бројна места на такмичењима из свих предмета, на свим нивоима такмичења !!!!!

Резултати постигнути на општинском такмичењу:

 I местоII местоIII место

Предмет

Број бодова и освојено место:

Физика

(наставник
Пиваш Драгана)

  • Валзорио Никола 7-1, 98 бодова
  • Николетић Анамарија 7-2, 90 бодова
  • Јокић Стеван 8-1, 95 бодова (највише на општини)
  • Цветковић Филип 6-1, 78 бодова
 

Географија

(наставник
Милена Перишић)

  • Стеван Јокић 8-1, 93 бода (највише на општини)
  • Милица Радовановић 8-2, 92 бода
  • Ђолић Ана 7-1,80 бодова (највише на општини)
  • Тамара Хорват 7-3, 80 бодова (највише на општини)
  • Богдан Бакарец 8-2, 87 бодова
  • Теодора Бошковски 7-1, 62 бода

Математика

(наставници
Минић Горан 8-1,
Јасна Секулић 5-1,6-1,7-1,7-2,8-2 и
Милица Гладовић 5-2,5-3,
Љиљана Јовановић
3-1,
Катарина Танацковић 4-2,
Горан Марковић 4-3)

  • Миљевић Филип 5-1, 95 бодова
  • Никола Смоловић 5-2, 100 бодова (највише на општини)
  • Лука Костов Дрндарски 5-2, 100 бодова (највише на општини)
  • Миљана Марић 5-2, 100 бодова (највише на општини)
  • Марко Бркић 5-3, 100 бодова100 бодова (највише на општини)
  • Максим Возлић 4-2, 88 бодова
  • Марко Марковић 4-2, 80 бодова
  • Никола Валзорио 7-1, 86 бодова (највише на општини)
  • Анамарија Николетић 7-2, 80 бодова
  • Стеван Јокић 8-2, 80 бодова
  • Слађана Ћоровић 8-2, 70 бодова
  • Страхиња Јанковић 3-1, 70 бодова
  • Ана Париповић 4-3, 72 бода
  • Огњен Живковић 4-2, 60 бодова
  • Филип Цветковић 6-1, 70 бодова
  • Јелена Вукајловић 6-1, 70 бодова

Хемија

(наставник
Слободанка Новаковић)

  • Анамарија Николетић 7-2, 98 бодова
 
  • Марко Радовић 7-3, 79 бодова
  • Богдан Бакарец 8-1, 72 бода
  • Слађана Ћоровић 8-2, 71 бод

Биологија

(наставник
Гордана Гачић
7-1 и
Снежана Скендерија Булић
8-2)

  • Марко Унчанин 7-1, 94 бода
  • Алекса Смиљанић 8-2, 91 бод
  • Слађана Ћоровић 8-2, 86 бодова
 

Српски језик

(наставници
Душанка Ајтић 5-2,
Валентина Ивановић 5-1,6-1,
Дајана Дашић 8-1)

 
  • Теодор Смоловић 5-2, 18 бодова
  • Миљана Марић 5-2, 17 бодова
  • Ленка Даниловић 6-1, 18 бодова
  • Наталија Марковић 8-1, 16 бодова
  • Ксенија Миљевић 5-1, 15 бодова
  • Луција Бакрач 6-1, 16 бодова

Енглески језик

(наставник
Александра Кузмановић
)

 
  • Богдан Бакарец 8-1, 37 бодова
  • Наталија Марковић 8-1, 35 бодова
  • Лука Босанац 8-2, 34 бода
  • Софија Бечановић 8-2, 34 бода

Француски језик

(наставник
Маја Марјановић
)

  • Милица Радовановић 8-2, 98 бодова (највише на општини)
   

Историја

(наставник
Ђорђе Максимовић
)

  • Вук Росић 7-1,63 (највише на општини)
  • Матија Гвозден 6-2, 56 бодова
  • Душан Јаничић 7-1, 57 бодова
  • Борис Радевић 8-2, 50 бодова
  • Лука Босанац 8-2, 50 бодова
  • Бранко Станковић 5-1, 50 бодова
  • Крста Банковић 6-1, 50 бодова
  • Ана Ђолић 7-1, 56 бодова

ТиО

(наставник
Милош Јечменица
)

 
  • Огњен Николић 8-3, 83 бода
  • Катарина Гредељ 6-2, 55 бодова
  • Ивана Живановић 8-1, 78 бодова

Физичко васпитање

(наставници
Светлана Радовић
и
Маринко Раичевић
)

  • 7 и 8 разред – девојчице рукомет
  • 5 и 6 разред – девојчице кошарка
  • 7 и 8 разред –девојчице одбојка
  • 7 и 8 разред – дечаци одбојка
 

Дечији савез

  • Уна Петровић, 4/2, карикатура, « Мали Пјер «
  • Новогодишњи експонат, продужени боравак
  • Даница Ивковић 4/1, литерарни конкурс « Дечја недеља «
  • Представа - Галеб Џонатан Ливингстон, продужени боравак
  • Ана Маркоски 8/3, Мина Миљанић 8/3, Златна сирена
  • Наталија Миленковић 7/1, Златна сирена
  • Уна Петровић 4/2, Ликовни конкурс, « Свети Сава «
  • Ана Маркоски 8/3, Златна сирена
  • Љубица Пјевовић 8/3, Златна сирена
  • Наталија Миленковић 7/1, Ана
  • Ђолић 7/1, Златна сирена

Резултати постигнути на градском такмичењу:

Предмет Број бодова и освојено место
 I местоII местоIII место

Физика

(наставник Пиваш Драгана)

 

  • Јокић Стеван 8-1
  • Филип Цветковић 6-1
  • Никола Валзорио 7-1
  • АнаМарија Николић 7-2

Географија

(наставник
Милена Перишић
)

  • Милица Радовановић 8-2, највише бодова у граду

 

  • Стеван Јокић 8-1

Математика

(наставници
Минић Горан
8-1,
Јасна Секулић 5-1,6-1,7-1,7-2,8-2 и
Милица Гладовић 5-2,5-3,
Љиљана Јовановић
3-1,
Катарина Танацковић
4-2,
Горан Марковић
4-3)

  • Марко Бркић 5-3, 100 бодова
  • Миљевић Филип 5-1, 80 бодова

 

Хемија (наставник
Слободанка Новаковић
)

  • Ана Марија Николетић 7-2

 

 

Српски језик (Валентина Ивановић)

 

  • Ленка Даниловић 6-1
  • Луција Бакрач 6-1

Енглески језик (наставник
Александра Кузмановић
)

 

 

  • Бакарец Богдан 8-1

Физичко васпитање (наставници
Светлана Радовић
и
Маринко Раичевић)

 

  • Наталија Марин 7-3, 50м делфин

 

Дечији савез

 

 

  • Представа -Галеб Џонатан Ливингстон, продужени боравак

Резултати постигнути на републичком такмичењу:

Предмет Број бодова и освојено место
 I местоII местоIII место

Физика (наставник
Пиваш Драгана)

 

  • Јокић Стеван 8-1, пласман на државну олимпијаду
  • Ана Марија Николетић 7-2

Географија (наставник
Милена Перишић)

  • Милица Радовановић 8-2

 

 

Прочитано 2175 пута