понедељак, 20 март 2017

Поносни смо на Милоша Кузмановића

Оцените садржај
(4 Гласови)

Од 05- 07. маја у Суботици,  је одржано 7. СКДУН ЕВРОПСКО  СХОТОКАН КАРАТЕ ДО ПРВЕНСТВО и 7. СКДУН  Кохаи Европски  Куп.

Милош Кузмановић, ученик ВИ 1 ОШ "Скадарлија", такмичар Карате клуба "Астра" из Београда у категорији млађих кадета,  освојио је златну медаљу.

На Првенству Београдске карате федерација Шотокан карате савеза Србије освојио две златне медаље.

Овај такмичар репрезентације Шотокан карате савеза Србије на Међународном карате турниру Чока 2014 – Купу Балкана , освојио је у катама – сребрну медаљу у екипној конкуренцији и бронзану медаљу у појединачној конкуренцији.

Шампион Србије

На првенству Србије у Шотокан каратеу које је одржано 17. маја 2015. у Београду, Милош Кузмановић, ученик ИВ 1 ОШ "Скадралија" , такмичар Карате клуба "Олимпик" и репрезентативац Шотокан карате савеза Сбије освојио је прво место у категорији пионира и директно се квалификовао за светско првенство које се одржава у октобру ове године.