Програм заштите ученика

У циљу заштите безбедности ученика Школа преузима следеће мере свакодневна сарадња са:

• Државним органима и органима јединице локалне самоуправе- општине Стари град,
    • секретаријат за образовање града Београда,
    • МПС ,
    • Министарство саобраћаја и телекомуникација,
    • МУП,
    • Центар за социјални рад,
    • здраствена служба и сарадња са родитељима.
  • Видеонадзор који смо увели 2011. године
  • Дежурство наставника, ученика и помоћно-техничког особља
  • Осигурање ученика
  • Обезбеђивање свих елемената заштите од пожара, удара грома и других елементарних непогода