Видео галерије

Овде можете погледати неке видео садржаје наше школе

Наступ хора и бенда ОШ" Скадарлија" у Јевремовој улици сусрета!

Скадарлијска школска слава 2015.

Дан школе ОШ "Скадарлија" , (Прослава Дана школе ОШ "Скадарлија". Тема прославе - ЉУБАВ (кроз речи, музику, песму, плес и покрет) ) 24. 05. 2013.

Дечија пијаца (Наступ одељења ИВ2 ОШ "Скадарлија" на манифестацији "Дечја пијаца", музичка тачка "My Valentine" (инспирисана музичким спотом Paul McCartney-a) ) 24.10. 2013.

Више у овој категорији: Школа на мапи »